Yazar Olmak İstiyorum

Türkiye'nin En İyi

Yazar ve Editör Topluluğuna Katıl!

"Her yerde içerik üretebilirim."

"Sadece içerik üreterek para kazanmak istiyorum."

"Dilediğim zaman içerik yazarlığını profesyonel olarak yapmak istiyorum" diyorsan,

İçerik Bulutu tam sana göre!

Nasıl Yazar Olunur?

1

Bize kendini tanıt,

2

Profesyonel içerik üretme deneyimlerinden bahset,

3

Özgeçmişin geçer not alırsa, mail kutunda bir davetiye bulacaksın. Bu davetiye ile İçerik Bulutu yazarları arasında yerini alabilirsin!

Yazarımız mı olmak istiyorsun? O zaman...

Davetiye İste

Dönem dönem değil, her zaman en iyi işler için içerik üretirsin!

Çalışma programın ve yoğunluğun senin ellerinde!

İş yükünü ve sorumluluklarını kendin belirle, freelancer olmanın tadını çıkar!

Uzmanlık alanına göre içerik üret

Yazar olduktan sonra bize ileteceğin uzmanlık alanına göre içerikler üretebileceksin. Uzman olduğun bir konuda, zevkle üretim yapmanın keyfine var daha çok kazan!

Ödeme garantisiyle düzenli gelir elde et!

Ürettiğin ve tüm kontroller sonucu onay alan içeriklerinin ücretini, her ay belirli bir günde, düzenli olarak banka hesabında göreceksin. Eğer sen de düzenli bir şekilde üretim yaparsan, hedeflediğin miktara ulaşabilir, daha çok kazanabilirsin. Üstelik tüm süreç yasal ve resmi!

İş yükünü sen ayarla!

Kimse senden her gün, belirli bir sayıda içerik üretmeni beklemeyecek. Hangi gün içerik üreteceğini, günün hangi saatlerinde çalışacağını, tatil günlerini ve yoğunluğunu dilediğin şekilde belirle!

Dilediğin zaman destek al!

Detaylı yazar yardım sayfamız ve anlık sorularını yanıtlayan yazar yönetim ekibimiz ile aklına takılan her sorunun yanıtını en kısa sürede veriyor olacağız.

İçerik Bulutu Eğitim ve Etkinliklerine Katılarak Kendini Geliştir

Yeniliklere ve öğrenmeye açık ol! Çünkü İçerik Bulutu, içerik yazarlığı konusunda daha iyi olman için ücretsiz eğitim ve etkinlikleriyle sana hep destek olacak.

Türkiye’nin ve Dünya’nın En İyi Markaları İçin İçerik Üret

Uzman Yazarlarımız arasında yerini aldığında Türkiye’nin ve Dünya’nın en iyi markaları için uzmanlık alanlarına göre pek çok farklı türde içerik üreteceksin. Bu deneyimin tadını çıkar!

Uzman Yazarlarımızdan Bir Kaçıyla Tanışın

Leviathan

Kalem adı: Leviathan

Uluslararası İlişkiler, Bankacılık ve Basın Ekonomisi eğitimi aldı.
2010 yılından beri farklı firmalar için gezi yazıları üretiyor. Aynı zamanda İngilizce çeviri, metin yazarlığı ve redaktörlük de yapıyor. Eğitimini aldığı konuların dışında sinema ve edebiyat onun diğer uzmanlık alanları. Yazmanın dışında futbol ve kaya tırmanışı sporlarıyla ilgileniyor.
nevergiveup

Kalem adı: nevergiveup

Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu.
15 senedir diyetisyen olarak görev yapıyor. Sağlık, güzellik ve beslenme alanında içerik üretmeyi çok seviyor. 2 sene Londra'da stajyer diyetisyen olarak çalıştı ve iyi derece İngilizce biliyor.
ScubaGirl

Kalem adı: ScubaGirl

Ekonomi, halkla ilişkiler ve Avrupa Birliği konularında uzman metin yazarı.
İstanbul Üniversitesi’nde, İngilizce İktisat bölümünü bitirdi. Ardından Galatasaray Üniversitesi’nde Avrupa Birliği ve İstanbul Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler yüksek lisansını tamamladı.
PetitBeurre

Kalem adı: PetitBeurre

Paris Sorbonne Üni. ve Washington Hukuk Fakültesi'nde internet hukuku eğitimi aldı.
Avrupa Birliği Hukuku alanında yüksek lisans ve internet hukuku eğitimi alarak devam etti. 13 yıldır içerik yazarlığı yapıyor. Uzman olduğu hukuk alanının yanı sıra turizm-seyahat ve ekonomi kategorilerinde de profesyonel içerikler üretiyor.
edebigezgin

Kalem adı: edebigezgin

Boğaziçi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi, Felsefe Bölümü’nden mezun oldu.
Serbest içerik yazarı ve internet girişimcisi. Seyahat ve sağlık başta olmak üzere birçok konuda içerik üretiyor.

Video:
Yazarlar için 10 Soruda İçerik Bulutu

Sıkça sorulan sorular

İçerik üreteceğin markalar

Jolly Tur Nefis Yemek Tarifleri Milliyet unilever anadolu hayat media markt markafoni knorr Ciceksepeti.com Carrefour Hepsiburada.com unico Yemek.com Algida Flo Pınar bizimtoptan unnado Yemeksepeti.com AtlasGlobal Penti İnci Deri Cikolatasepeti.com Deichmann Barcin Karel Logo Yazılım Saat&Saat Dumankaya Nef Konyalı Saat Burgan Yatırım KlikSA Tekzen Bonprix Beymen Finish Esarpavm Enzahome Durex Decathlon Cosmetica Cartedor ForeverNew Bizim Bolbol Babil Ataonline Arnica Argeset Altınbaş Ala aKampus Accor Vitra Unico Veet Kariyernet Ugur Tchibo Tatilsepeti SunExpress SigortaCini Scholl Reebok Pronet Onedio Myragold Mondial Milliyetemlak Lescon Kia NN Teknosa Teknokrasi İprospect Sempeak NeoDigital Reknova Sytark Digital Apsiyon GroupM MobilKoloni Plan B RAM tekkredi Hediyesepeti.com Bavul.com Porselensepeti.com Modanisa Eros Pırlanta Eczanemizde.com Petarkadas.com Sigortayeri Karga Medya (SevgiliKitabi.com - KitapFabrikasi.com) Kolay Oto Monster Notbook Tasit.com eNakliyat Gidello Pop Event Tutumluanne Avansas Tekkredi Parkesepeti Kravatistan Caddezar Birbuketmeyve Kozmela Stilimon