Yazar Olmak İstiyorum

Davetiye İste

Ajansınızı dakikalar içerisinde

içerik hizmeti verebilecek hale getirin!

Davetiye İste

İçerik Bulutu Müşteri Merkezi Nedir?

Müşterilerinizin içerik ihtiyaçları her geçen gün artıyor. İçerik pazarlaması projeleri, blog içerikleri, sosyal medya içerikleri, ürün açıklamaları ya da web sitesi içerikleri… Tüm bu ihtiyaçları sürdürülebilir ve kaliteli olarak ürettirmek zor insan ve zaman maliyeti ise çok yüksek.

Ajansınız için bu konuda harika bir çözümümüz var!

İçerik Bulutu Müşteri Merkezi

Müşteri Merkezi, sadece ayrıcalıklı ajanslara sunulan, İçerik Bulutu tabanlı online bir servistir. Müşteri Merkezi ile ekip kurmadan, ek bir maliyet yapmadan, hizmet verdiğin tüm markaların profesyonel içerik üretim süreçlerini tek bir arayüzden online olarak yönetebilirsin.  icerikbulutu.com MM, birden fazla müşteri hesabını tek bir alan üzerinden yönetip zaman kazanmanızı sağlar. Daha da önemlisi, hiçbir yatırım gerektirmediğinden yüksek gelir elde etmenizi mümkün kılar.

MM davetiyesi talep edin!

Ayrıcalıklı ajanslar arasında yerinizi alın!

 • Müşteri Merkezi ekranınız aracılığıyla birkaç dakikada ajansınız profesyonel içerik hizmeti verebilecek hale gelir, İş yükünüz ve maliyetleriniz azalır.
 • İçerik hizmeti verdiğiniz tüm bağlı hesaplara ait bilgileri, okunması kolay tek bir gösterge tablosunda görüntüleyerek işinizi kolaylaştırırsınız!
 • Müşteri merkezi ile;
  Size özel mm.icerikbulutu.com/ajans adresini alıp kurumsal kimliğinizi tanımlayın.

Davetiye İste

Müşteri Merkezi İş Ortaklığı ile

Yüksek Kazanç Elde Edin!

 • İçerik Bulutu MM sayesinde, müşterilerinizin sadece farklı türlerdeki içerik ihtiyaçlarına çözüm sunmakla kalmaz; aynı zamanda yatırım yapmadan, içerik ekibi kurmadan, 0 maliyetle yüksek gelir de elde edersiniz.
 • Müşteri Merkezi sahibi ajansların, içerik pazarlaması yeniliklerinden herkesten önce haberdar olduğunu, özel eğitimlere davet edildiklerini ve müşterileri için özel hediye kuponları gibi birçok fırsata öncelikli olarak sahip olduğunu unutmayın! Ayrıcalıklı ve geri dönüşümlü içerik projeleri için vakit kaybetmeyin!
 • Ajansınıza ek bir hizmet kategorisi eklemekle kalmayıp yatırım maliyeti olmadan kazanç elde edin.

Ajansınıza ek bir hizmet kategorisi eklemekle kalmayıp yatırım
maliyeti olmadan kazanç elde edin.

Davetiye İste

10 Farklı İçerik Türü,

Lisanslı Görsel ve Video

Ölçek problemi olmadan
İster 1 İster 1000 adet!

 • Hizmet verdiğiniz markanın blog içeriğine mi ihtiyacı var? Danışmanlık verdiğiniz e-ticaret sitesinde ürün ve kategori açıklamaları mı eksik? Sosyal medya hesaplarını yönettiğiniz markanın Twitter, Facebook içeriklerini mi üretmeniz gerekiyor?
 • Tüm bu ihtiyaçların çözümü artık çok kolay! İçerik Bulutu MM'de 45 ayrı kategoride içerik üreten 2000+ uzman içerik yazarı, 30+ uzman editörü, teknoloji ve servsileriyle müşterilerinize hizmet vermeyi bekliyor!

İçerik türünü seçin, talep edin tüm süreci online olarak basitçe yönetin.

Davetiye İste

Teknoloji, Servisler ve Entegrasyonlar

İçerik Bulutu teknolojileri artık sizin teknolojileriniz!

 • İçerik Bulutu geliştirdiği servislerle sizin olduğu kadar müşterilerinizin de süreçlerini minimize eder ve kolaylaştırır. Özel entegrasyonlar, WordPress eklentileri, görsel - video stok entegrasyonları ve çok daha fazlası!
 • Üstelik tamamı ücretsiz olarak sizin ve müşterilerinizin hizmetinde!
 • Siz de Müşteri Merkezi ayrıcalıklarından yararlanın, servislerimizle müşterilerinize özel fırsatlar yaratarak zamandan ve maliyetten tasarruf edin!

Davetiye İste

Türkiye'nin En İyi Ajansları İçerik Bulutu'na Güveniyor.

Doğru şekilde segmente edilmiş yazarlar üzerinden açılan talepler ile dönüşümü yüksek, kaliteli içerikler elde edebiliyoruz. Her türlü marka için içerik oluşturabileceğimizi bilmek bizi içerik projeleri üretme aşamasında oldukça rahatlatıyor.

Berkan Bağcı - Online Pazarlama Uzmanı

İçerik Bulutu'nu tercih etmemizin sebebi, bünyesinde deneyimli uzman yazarlar olması, ihtiyaçlara doğru bir şekilde cevap verilmesi ve içeriklerle ilgili konularda işini hızlı yapıyor olması. icerikbulutu.com'da farklı kategorilerdeki müşterilerimiz için kategori içeriği, blog içeriği ve ürün açıklaması içerikleri talep ediyoruz.


icerikbulutu.com'un bulut tabanlı olması dolayısıyla telefon ve toplantı trafiğinden, dolayısıyla biz ajansların en değerli şeyi olan zamandan tasarruf ediyoruz.

Ozan Alp - Müşteri İlişkileri Yöneticisi

Öncelikle istediğim içeriği web üzerinden yönetebilmem, içerik için her türlü istek ve önerimi yine web üzerinden gerçekleştirebilmem benim için öncelik sebepti. Bunların dışında seri üretim gerektiren içerik için bir haftadan daha kısa bir sürede içeriklerin tamamının özgün bir şekilde elimde olması benim için paha biçilmez bir değerdi.


(Bu arada hiçbir içeriğimize revize vermeye gerek duymadık :) İçeriklerin her türlü SEO optimizasyonu ve özgünlük testlerinden geçmesi gibi araçlar ise İçerik Bulutu'na olan güvenimizi perçinledi.

Sunay ŞENER - Kurucu

Amaçladığımız süreci iyi yönetmemizi sağladığı için icerikbulutu.com'u tercih ettik.


Ürün ve blog açıklaması ürünlerini çalıştığımız markalar için kullandık. İstediğim yerde, arayüz üzerinden hızlıca planladığım içeriği talep edip hangi süreç içerisinde olduğunu görebiliyorum.

Aykut Aslantaş - SEO Direktörü

Bünyesindeki deneyimli editörler, ihtiyaçlara doğru bir şekilde cevap verilmesi ve hızlı ve pratik çözümleri ve üretimleri nedeniyle İçerik Bulutu'nu tercih ediyoruz.


Özel projeler, kategori açıklaması gibi içerik çalışmalarında özgün, kaliteli ve hızlı çözümler sunduğu için bu konuda iyi olduklarını söyleyebilirim.

Erdal ARIKAN - SEO ExecutiveBize E-Posta Gönderin

bilgi@icerikbulutu.com sadresine 09:00 18:00 saatleri arasında mail atın .
En geç 30 dakika içerisinde size dönelim.Bizi Arayın

Canlı destek ekibimiz sorularınıza çözüm bulmak için sabırızlanıyor.

Hafta içi 09:00 18:00 saatleri arasında
+90 212 217 42 37 numaralı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.